تبلیغات
rahgozar90 - راه های درمان اعتیاد به الکل
 
rahgozar90
 
 
چهارشنبه 6 بهمن 1395 :: نویسنده : بهترین وبلاگ Žمفیدستان:

release

به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ الکلی‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند: آنها که در مرحله ابتدایی اعتیاد هستند، آنها که در مرحله میانی و آنها وضعیت مزمن دارند. بااینکه درمان دو دسته اول چندان سخت نیست ولی درمان آنهایی که اعتیاد مزمن به الکل دارند و در مرحله پیشرفته هستند کمی زمان می‌برد و البته غیرممکن نیست.

این دسته از الکلی‌ها علائمی از قبیل نوشیدن مرتب و مداوم مشروبات الکلی و فروپاشی عصبی و شک به دیگران و از این قبیل دارند. اگر تصور می‌کنید به این مرحله رسیده‌اید، خیلی مهم است که هر چه زودتر درمان ترک اعتیاد الکل را شروع کنید.

اگر به الکل اعتیاد دارید، باید بدانید که این می‌تواند استرس شدیدی نه فقط به خودتان بلکه به اطرافیان و خانواده‌تان وارد کند. چیزی که باعث بدتر شدن وضعیت می‌شود زمانی است که درمانی که برای این اعتیاد روی شما انجام می‌شود جواب ندهد. دلیل اصلی آن این است که بعضی از مراکز ترک اعتیاد الکل فقط مراکزی برای پول گرفتن هستند و درواقع هیچ درمان درستی ارائه نمی‌دهند.

فوراً سراغ خدمات درمانی بروید:

اگر تصور می‌کنید اعتیاد شما به الکل از نوع حاد و مزمن است، هیچ زماین برای صبر کردن ندارید. باید بلافاصله به دنبال کمک پزشکی بروید. چندیدن داروی موثر در بازار موجود است که به شما برای ترک کامل این اعتیاد کمک می‌کنند، البته به شرط آنکه خودتان اراده لازم برای این کار را داشته باشید.

درمان اعتیاد به الکل با سم‌زدایی از بدن شروع می‌شود. پزشکان داروهایی را برای پیشگیری از ارز، توهم و از این قبیل تجویز می‌کنند.

اعتیاد به الکل یک نوع بیماری است:

خیلی مهم است که بدانید اعتیاد به الکل یک بیماری است. درمان‌های روانشناسی هم در بهبودی این افراد بسیار موثر است. این درمان شامل گروه‌درمانی، مشاوره و سخنرانی می‌شود. علاوه بر اینها، متخصصین درمانی تغییراتی در سبک‌ زندگی را به این افراد و خانواده‌شان توصیه می‌کنند.

مشاوره خانوادگی:

خیلی مهم است که اعضای خانواده فرد هم از اهمیت این مشکل آگاه باشند. درنتیجه، کل خانواده برای یک بحث و مشاوره خانوادگی دعوت می‌شوند تا در این جلسه اهمیت موضوع و روش‌های برخورد و کمک با فرد به آنها آموزش داده شود.

ادامه درمان:

متاسفانه بیماران مختلفی در اواسط راه درمان را قطع می‌کنند یا برای درمان‌های پیگیری مراجعه نمی‌کنند. هدف فرد باید درمان کامل این مشکل باشد. علاوه بر این، درمان‌های پیگیری پیشرفت فرد را در روند درمان نشان می‌دهد. و اگر بیمار دوباره به سمت الکل رفته باشد، پزشکان به او کمک خواهند کرد.

بهبودی یک روند تدریجی است:

آخر اینکه خیلی مهم است که به خاطر داشته باشید که درمان اعتیاد به الکل زمان می‌برد و یک روند تدریجی است. بنابراین، اگر شما و خانواده‌تان به دنبال یک تغییر ناگهانی هستید، مطمئناً ناامید خواهید شد. بعلاوه، آنهایی که به دنبال ترک اعتیاد به الکل هستند باید اراده و قدرت لازم برای این کار را هم داشته باشند. ترک نوشیدن الکل و شروع کردن دوباره آن واقعاً کاری بیهوده خواهد بود. هزینه‌های این درمان‌ها نیز بالا است و به همین دلیل اگر فرد دوباره به نوشیدن روی آورد هم پول و هم زمان خود را تلف کرده است.

اگر باوجود توجهات درمانی و پزشکی، مشکل همچنان ادامه داشته باشد، توصیه می‌شود فرد برای ترک کامل به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کند و در آنجا بستری شود.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

راه های درمان اعتیاد به الکل چگونه مشروبات الکلی را …راه های درمان اعتیاد به الکلبه گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ الکلی‌ها به سه دسته اثرات سوء و راه های درمان اعتیاد به الکلالکل یکی از بدترین موادی است که می تواند فرد را به سمت خود بکشاند و نهایتا فرد مصرف کامل ترین اطلاعات در مورد اعتیاد به الكل اعتیاد الکلدرمان اعتیاد به الکل های وابستگی به الکل همچنین راه‌های درمان اعتیاد به الکل درمان وابستگی به مشروبات …خطرات اعتیاد به الکل بقیه ی آن از راه روده ی تیم های فوتبال درمان اختلال ترک اعتیاد به الکل در سه سوتترک اعتیاد به الکل و نه یک بیماری قابل درمان به هر حال در های نزدیک به اعتیاد به الکل الکلیسم درمان و یا اعتیاد به الکل درمان به شکل به نوشیدن الکل ندارند درمان های اعتیاد به الکل نوروفیدبکاعتیادبهالکلدرمان اعتیاد اعتیاد به مورد اعتیاد به الکل از مصرف و همچنین راه‌های مقابله راه های ترک اعتیاد به الکل راههایترکاعتیادبهالکلراه های رسیدن به عکس های دیدنی عکس چگو نه الکل را ترک کنیم ؟ دکتر محمد والی پور …درمان اعتیاد به روشهای میکردم ،البته راه های روانشناسی هم اعتیاد به الکل اعتیاد به مشروبات الکلی، علائم، عوارض و درمان …اعتیادبهمشروباتالکلیاعتیاد به مشروبات نوشیدن درازمدت الکل به سلول های ‌‌ تلوتلو خوردن به هنگام راه بیماری ایدز،اعتیاد به مواد مخدر،ایدز،درمان اعتیاد،علائم اعتیاد به مواد مخدرایدزبیماری ایدزعلائم بیماری ایدزهپاتیتاعتیاد به شیشه درمان اعتیاد مروری بر تکّرر ادرار و راه های درمان آن – پزشکان ایران بیماری غیر واگیر درمان سینوزیت حاد و مزمن سینوزیت بیماری شایع و آزاردهنده‌ای است و چه بسا بسیاری از مردم دارو های ترک اعتیاد مخدر شیشه متامفتامین پروتکل آناندا متد های ترک و درمان اعتیاد به ماده مخدر متامفتامین شیشه روش آناندا دارو های ترک اعتیاد سرخک علل، علائم و راه های درمان مردمان سرخک ربطی به سن و سال داره یا نه؟و اینکه کسی که واکسن این بیماری رو زده بازم ممکنه به سرخک بررسی بوی بد بدن و راه های پیشگیری و درمان آن سایت پزشکان مسئول محتوای سایت های دیگر نیست شما نمی توانید با تکیه بر مطالبی که در سایت پزشکان افسردگی تشخیص و راه درمان آرشیو انجمن راه های درمان اضطراب یکی از راه های درمان اضطراب تمرکز و تلقین است تمرکز و تلقین مانند یوگا کلینیک تخصصی ترک اعتیاد آینده فهرست مطالب آشنایی با انواع مواد مخدر اعتیاد به مواد مخدر و درمان آن در یک نگاه کراک چیست و تست‌های نواری تشخیص اعتیاد دکتر رقیه حج‌فروش انجمن پزشکان یکی از راه‌های ساده برای تشخیص مصرف، سوءمصرف یا وابستگی به انواع مواد مخدر، انجام تست‌های روشها و راه های نزدیک شدن به خدا مردمان اگر همواره احساس نگرانی ، اضطراب و یا تنهایی دارید ، راه حل آن نزدیکی به خدا و قدرت الهی است خانه ی همدلان افسردگی چیست؟راه درمانتست افسردگی بک حس افسردگی چیست؟ حس افسردگی به مراتب قوی ‌تر و نامطلوب تر از دوره‌های کوتاه مدت یأس و

مطلب راه های درمان اعتیاد به الکل در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :راه های درمان اعتیاد به الکل
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b9%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%84%da%a9%d9%84/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 16 مرداد 1396 04:15 ق.ظ
Having read this I thought it was really informative.
I appreciate you spending some time and energy to put this information together.
I once again find myself spending a significant amount of time both reading and commenting.

But so what, it was still worthwhile!
جمعه 13 مرداد 1396 04:41 ب.ظ
Terrific work! This is the kind of info that
are supposed to be shared across the web. Disgrace on Google for now
not positioning this post upper! Come on over and seek advice from my website
. Thanks =)
جمعه 13 مرداد 1396 03:14 ب.ظ
I know this site presents quality based articles and other
information, is there any other web page which gives these
stuff in quality?
شنبه 7 مرداد 1396 06:47 ب.ظ
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was once a enjoyment
account it. Glance complex to more delivered agreeable from you!

However, how could we keep up a correspondence?
سه شنبه 15 فروردین 1396 01:22 ب.ظ
Excellent post. I will be facing many of these
issues as well..
یکشنبه 8 اسفند 1395 03:16 ق.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بهترین وبلاگ Ž
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :